Drevené obaly na potraviny

Drevo na obaly, ktoré odlišujú a vylepšujú vaše výrobky.

Materiál, z ktorého vyrábame od začiatku našej existencie, drevo, nám umožňuje vyrábať vysoko kvalitné obaly pre vaše výrobky. Pochádza z našich topoľových plantáží nachádzajúcich sa vo Francúzsku. Jeho spracovanie (lúpanie, lepenie) prebieha aj v našich rastlinách.

Máme 4 techniky na výrobu vašich obalov: zošívanie, lepenie, tepelné tvarovanie, tepelné lepenie.

Naše drevené obaly z topoľových plantáží s udržateľným obhospodarovaním a certifikovaným PEFC TM sú 100% biologicky odbúrateľné a priemyselne kompostovateľné v súlade s normou EN 14046.

Každá z týchto techník je prispôsobená vašim produktom. Balenie - škatule, tácky, tácky, obruče - je možné obložiť pergamenom alebo integrovať do dreva, aby vyhovovalo technickým a estetickým požiadavkám.

Naše drevené obaly sú zdobené typografickou potlačou alebo vypaľovaním, aby sme vám mohli prispôsobiť vaše výrobky.

 

 

dreven_obaly_na_potraviny_jaspack_kategoria_popis 

Naše stroje sú určené na priemyselnú výrobu od 20 000 kusov, konfigurovateľných tvarom, veľkosťou a dekoráciou.

Niektoré z našich drevených obalov sú špeciálne navrhnuté na pečenie alebo ohrievanie v mikrovlnnej alebo tradičnej rúre.

Využite odborné znalosti našej služby v oblasti výskumu a vývoja pre jednotlivé obaly alebo objavte našu ponuku štandardných obalov.

 

V prípade záujmu nás kontaktujte info@jaspack.com  0944 315 273

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie