Doprava

Kladiem dôraz na kvalitu dopravy!

Jedným z najdôležitejších problémov pri dodávke zákazníkovi je správne plánovanie a logistika. Aby každý kus dorazil bezpečne, je potrebné ho zabaliť a použiť správne dopravné prostriedky. Každý z našich zákazníkov môže pri objednávaní produktu v našom obchode využiť možnosť profesionálnej prepravy.

Doprava spoločnosťou JASPACK transport

Dodávame veľkoobchodné objednávky s firemnou dopravou priamo z nášho skladu k zákazníkom. Táto forma dodávky vylučuje množstvo prekládok, ktoré sú potrebné pre zásielky kuriérom, a predovšetkým zaručuje bezpečnosť. Vieme, ako zaobchádzať s tovarom, takže organizujeme trasy aj do najvzdialenejších kútov Slovenska, aby bolo možné objednávky bezpečne a v čo najkratšom čase doručiť. Dodávky s prepravou jaspack zaručujú, že vo všetkých fázach prepravy je objednaný tovar v rukách špecialistov, ktorí ho poznajú a vedia, ako s ním manipulovať.

Dodávka profesionálnou spoločnosťou špecializujúcou sa na prepravu paliet

Preprava si vyžaduje znalosti, skúsenosti a bezpečnosť špecialistov. Dobre vieme, aká dôležitá je bezpečnosť našich výrobkov, a preto spolupracujeme iba so spoločnosťami špecializujúcimi sa na prepravu tovaru, ktoré vedia, ako s nimi zaobchádzať. Na základe tohto princípu vyberáme iba spoločnosti, ktoré môžu garantovať prepravné služby na veľmi vysokej úrovni .

Doručenie kuriérom

Objednávky sa zasielajú prostredníctvom kuriérskych spoločností. Zásielky sú dodávané po celej krajine, od pondelka do piatka, okolo 8,00 - 17,00 hod. Čas dodania domácej zásielky od odoslania po dodávku je približne 24 - 48 hodín. V deň odoslania informujeme zákazníka o tejto skutočnosti a uvedieme číslo nákladného listu a kontaktujte kuriérsku spoločnosť.

 

Cena dopravy

- nákup do 30,- eur     -    7,-  eur
- nákup od 30 do 500,- eur    -   12,- eur

-nákup nad 500 eur, - 18,-eur


POZOR: Pri objednávke nad 10ks bude doprava doúčtovaná individuálne na základe počtu kusov a miesta doručenia.    

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie