Doprava

Kladiem dôraz na kvalitu dopravy!

Jedným z najdôležitejších problémov pri dodávke zákazníkovi je správne plánovanie a logistika. Aby každý kus dorazil bezpečne, je potrebné ho zabaliť a použiť správne dopravné prostriedky. Každý z našich zákazníkov môže pri objednávaní produktu v našom obchode využiť možnosť profesionálnej prepravy.

Doprava spoločnosťou JASPACK transport

Dodávame veľkoobchodné objednávky s firemnou dopravou priamo z nášho skladu k zákazníkom. Táto forma dodávky vylučuje množstvo prekládok, ktoré sú potrebné pre zásielky kuriérom, a predovšetkým zaručuje bezpečnosť. Vieme, ako zaobchádzať s tovarom, takže organizujeme trasy aj do najvzdialenejších kútov Slovenska, aby bolo možné objednávky bezpečne a v čo najkratšom čase doručiť. Dodávky s prepravou jaspack zaručujú, že vo všetkých fázach prepravy je objednaný tovar v rukách špecialistov, ktorí ho poznajú a vedia, ako s ním manipulovať.

Dodávka profesionálnou spoločnosťou špecializujúcou sa na prepravu paliet

Preprava si vyžaduje znalosti, skúsenosti a bezpečnosť špecialistov. Dobre vieme, aká dôležitá je bezpečnosť našich výrobkov, a preto spolupracujeme iba so spoločnosťami špecializujúcimi sa na prepravu tovaru, ktoré vedia, ako s nimi zaobchádzať. Na základe tohto princípu vyberáme iba spoločnosti, ktoré môžu garantovať prepravné služby na veľmi vysokej úrovni .

Doručenie kuriérom

Objednávky sa zasielajú prostredníctvom kuriérskych spoločností. Zásielky sú dodávané po celej krajine, od pondelka do piatka, okolo 8,00 - 17,00 hod. Čas dodania domácej zásielky od odoslania po dodávku je približne 24 - 48 hodín. V deň odoslania informujeme zákazníka o tejto skutočnosti a uvedieme číslo nákladného listu a kontaktujte kuriérsku spoločnosť.

 

Cena dopravy

- nákup do 30,- eur     -    7,-  eur
- nákup od 30 do 500,- eur    -   12,- eur

-nákup nad 500 eur, - 18,-eur


POZOR: Pri objednávke nad 10ks bude doprava doúčtovaná individuálne na základe počtu kusov a miesta doručenia.