Platba

Platby vhodné pre každého

Rôzne spôsoby platby dostupné v našom obchode ukazujú, že zákazník a jeho individuálne potreby sú pre nás veľmi dôležité, a tiež potvrdzuje našu flexibilitu.

Dúfame, že poskytnutím tak širokej škály platieb zákazníkom zjednodušíme rozhodnutie o kúpe a zlepší spracovanie objednávok obmedzením nepotrebných postupov.

Platba prevodom na účet

Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Dobierka pri 50% zálohovej platbe

Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet a to 50% z vyčíslenej sumy objednávky. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka a tovar nebude vyrobený ak peniaze nedorazia na náš účet.


Platba kartou - GoPay

Transakcie podporované „GoPay“ zaisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti.
Najmodernejšie metódy šifrovania údajov kombinované s prvotriednou hardvérovou platformou zaručujú spoľahlivosť transakcií.
Systém „GoPay“ podporuje väčšinu kreditných a platobných kariet a tiež sa môžete rýchlo a bezpečne pripojiť k veľkému počtu bánk na Slovensku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie